496 Gustaf Dahlgren Skål Silver 1864
Skål på fot. Stämplad: Malmö, Gustaf Dahlgren 1864 Höjd: 24 cm Vikt: 554 gram
Konditionsrapport: Mindre repor & åldersbaserat slitage, Inga övriga anmärkningar.
Gustaf Dahlgren Bowl Silver 1864 Bowl on foot. Stamped: Malmö, Gustaf Dahlgren 1864 Height: 24 cm Weight: 554 grams Condition report: Minor scratches & age-based wear, No other remarks.
Estimate | 2,000 - 2,500 SEK |
Hammer Fee (inc. VAT) | 80 SEK |