504 Halsband Doserad Bismarcklänk 18K Guld 1900-tal
Doserad bismarcklänk tillverkad av 18K rött guld.
Stämplad.
Längd: 44 cm
Vikt: 14,2 gram
Konditionsrapport: Mindre bruksslitage, Inga övriga anmärkningar.
Necklace Dosed Bismarck link 18K Gold from the 20th century
Dosed Bismarck link made of 18K red gold.
Stamped.
Length: 44 cm
Weight: 14.2 grams
Condition report: Minor use wear, No other remarks.
Estimate | 5,000 - 6,000 SEK |
Hammer Fee (inc. VAT) | 80 SEK |