510 Samling Te-och Kaffeskedar Silver (35 st)
Samling te- och kaffeskedar i olika modeller.
Samtliga stämplade
Vikt: 454 gram
Konditionsrapport: Oxidering, mindre bruksslitage, inga övriga anmärkningar
Collection of Tea- and Coffee spoons (35 pcs)
Collection of tea- and coffee spoons in variety of models.
All stamped
Weight: 454 grams
Condition: Oxidation, minor usage wear, no other remarks
Estimate | 2,000 - 2,500 SEK |
Hammer Fee (inc. VAT) | 80 SEK |