63 Hag Hans Engstedt Färglitografi
Hag Hans Engstedt född: 1949
"Mård"
Signerad med blyerts: HagHans Engstedt
Numrerad: 208/220
Mått bildyta: 32 x 25 cm
Löst blad
Hag Hans Engstedt Color lithography
Hag Hans Engstedt born: 1949
"Marten"
Signed in pencil: HagHans Engstedt
Numbered: 208/220
Image area dimensions: 32 x 25 cm
Loose sheet
Condition report: No comments
Estimate | 800 - 1,000 SEK |
Hammer Fee (inc. VAT) | 80 SEK |