469 Lisa Larson 1931-2024 Katt "Mia" 1900-tal
Skulptur tillverkade av glaserat stengods
Märkta: Lisa L K- Studion Gustavsberg
Höjd: 18 cm
Lisa Larson 1931-2024 Cat "Mia" 20th century
Sculpture made of glazed stoneware
Marked: Lisa L K- Studion Gustavsberg
Height: 18 cm
Condition report: No remarks
Estimate | 1,000 - 1,200 SEK |
Hammer Fee (inc. VAT) | 80 SEK |