603 Halskedja 18K Guld 1900-tal
Halsband tillverkad i 18K Rött Guld.
Stämplad: 18K
Längd: 42 cm
Vikt: 26,2 gram
Konditionsrapport: Mindre bruksslitage, Inga övriga anmärkningar.
Necklace 18K Gold 20th Century
Necklace made of 18K Red Gold.
Stamped: 18K
Length: 42 cm
Weight: 26.2 grams
Condition report: Minor use wear, No other remarks.
Estimate | 10,000 - 12,000 SEK |
Hammer Fee (inc. VAT) | 80 SEK |