608 Kaffeskedar Silver "Rosenholm" 1900-tal (12 st)
Samling med 12 st. kaffeskedar i silver
Stämplade: S
Vikt: 190 gram
Längd: 12 cm
Konditionsrapport: Mindre bruks- och åldersbaserat slitage, inga övriga anmärkningar.
Coffee spoons Silver "Rosenholm" 20th century (12 pcs)
Collection with 12 coffee spoons in silver
Stamped: S
Weight: 190 grams
Length: 12 cm
Condition report: Minor use- and age-based wear, no other remarks.
Estimate | 800 - 1,000 SEK |
Hammer Fee (inc. VAT) | 80 SEK |