489 Runo Lette Johansson Figurin Gips 1900-tal
Runo Lette Johansson 1908-1981 "Kajsa Länta" Signerad: Runo Johansson Höjd: 38 cm
Konditionsrapport: Mindre åldersbaserat slitage, sprickor, lös från träbas, inga övriga anmärkningar
Runo Lette Johansson Figurine Plaster 20th Century Runo Lette Johansson 1908-1981 "Kajsa Länta" Signed: Runo Johansson Height: 38 cm Condition report: Minor age-based wear, cracks, loose from wooden base, no other remarks
Estimate | 1,000 - 1,200 SEK |
Hammer Fee (inc. VAT) | 80 SEK |