42 Jan-Erik Ritzman Vas Ariel 1900-tal
Vas tillverkad i arielteknik i svart och klart glas.
Signerad: JE Ritzman Transjö
Konditionsrapport: Mindre åldersrelaterat slitage.
Jan-Erik Ritzman Vase Ariel 20th-century
Vase made in ariel technique in black and clear glass.
Signed: JE Ritzman Transjö
Condition report: Minor age-related wear.
Estimate | 2,000 - 2,500 SEK |
Hammer Fee (inc. VAT) | 80 SEK |