29 Erika Lagerbielke Vas Orrefors 1900-tal
Erika Lagerbielke född: 1960
Signerad: Orrefors 5000-21 38-300
Limiterad: 38/300
Höjd: 16,5 cm
Konditionsrapport: Mindre obetydliga repor, inga övriga anmärkningar
Erika Lagerbielke Orrefors Vase 20th century
Erika Lagerbielke born: 1960
Signed: Orrefors 5000-21 38-300
Limited edition: 38/300
Height: 16.5 cm
Condition report: Minor scratches, no other remarks
Estimate | 1,500 - 2,000 SEK |
Hammer Fee (inc. VAT) | 80 SEK |