294 Axelbandsväska "Trio Bag" Céline Paris 2000-tal
Handväska / axelbandsväska i grått lammskinn förgylld logotyp
Tre stycken fack kopplade med guldfärgade knappar och dragkedjor
Märkt: Céline Paris utvändigt och invändigt
Dustbag medföljer
Höjd: 15 cm
Bredd: 22 cm
Konditionsrapport: Två mindre fläckar på "baksidan", i övrigt inga anmärkningar
Shoulder bag "Trio Bag" Céline Paris 2000s
Handbag / crossbody bag in gray lambskin gilded logo
Three compartments connected with gold-colored buttons and zippers
Marked: Céline Paris exterior and interior
Dust bag included
Height: 15 cm
Width: 22 cm
Condition report: Two minor stains on the "back", otherwise no remarks
Estimate | 4,000 - 5,000 SEK |
Hammer Fee (inc. VAT) | 80 SEK |