50 Åke Pettersson-Nåw 1925-2004 Färglitografi
"Backens kyrka Umeå"
Signerad: Åke Pettersson-Nåw
Numrerad: PT 3/310
Mått bildyta: 29 x 21 cm
Totalmått inklusive ram: 43,5 x 36,5 cm
Åke Pettersson-Nåw 1925-2004 Color lithography
" The Backen Church Umeå"
Signed: Åke Pettersson-Nåw
Numbered: PT 3/310
Image area dimensions: 29 x 21 cm
Total dimensions including frame: 43.5 x 36.5 cm
Condition report: No remarks
Estimate | 800 - 1,000 SEK |
Hammer Fee (inc. VAT) | 80 SEK |