208 Dockkläder Folkdräkter 1930-tal (2 st)
Två handsydda folkdräkter till dockor
Dockor märkta Kader
Höjd: 33 cm
Konditionsrapport: Åldersbaserat slitage, inga övriga anmärkningar
Doll clothes Folk costumes 1930s (2 pcs)
Two hand-sewn folk costumes for dolls
Dolls marked Kader
Height: 33 cm
Condition report: Age-based wear, no other remarks
Estimate | 800 - 1,000 SEK |
Hammer Fee (inc. VAT) | 80 SEK |