254 Soffbord Lammhults 1990-tal
Soffbord / avlastningsbord i skiktlimmad och lackad björk
Rundade hörn och ben
Märkt undertill
Höjd: 52 cm
Mått bordsskiva: 63 x 63 cm
Konditionsrapport: Lätt bruksslitage, repor och mindre stötskador, inga övriga anmärkningar
Coffee table Lammhults 1990s
Coffee table in laminated and lacquered birch
Rounded corners and legs
Marked underneath
Height: 52 cm
Table top dimensions: 63 x 63 cm
Condition report: Light use wear, scratches and minor impact damage, no other remarks
Estimate | 800 - 1,000 SEK |
Hammer Fee (inc. VAT) | 80 SEK |