139 Bengt-Göran Karlsson Olja på duk
"Slingrande bäck"
Signerad: BG. Karlsson
Daterad: 1988
Mått på duk: 16 x 16 cm
Mått inkl ram: 19 x 19 cm
Bengt-Göran Karlsson Oil on canvas
"Winding stream"
Signed: BG. Karlsson
Dated: 1988
Dimensions of canvas: 16 x 16 cm
Dimensions including frame: 19 x 19 cm
Condition report: No remarks
Estimate | 800 - 1,000 SEK |
Hammer Fee (inc. VAT) | 80 SEK |