42 Eva Zettervall Färglitografi
Konstnär född: 1941
"Irena"
Signerad med blyerts: Eva Zettervall
Numrerad: 98/120
Mått bildyta: 48 x 37 cm
Mått inkl ram: 62 x 52 cm
Eva Zettervall Color lithography
Artist born: 1941
"Irene"
Signed in pencil: Eva Zettervall
Numbered: 98/120
Image area dimensions: 48 x 37 cm
Dimensions including frame: 62 x 52 cm
Condition report: No remarks
Estimate | 800 - 1,000 SEK |
Hammer Fee (inc. VAT) | 80 SEK |