49 Arne Olsson 1918-2004 Litografi
Horisont i guld.
Monogramsignerad: AO
Numrerad: 48/75
Mått bildyta: 32 x 24 cm
Mått inklusive ram: 45 x 37 cm
Konditionsrapport: Mindre tryckmärken, Inga övriga anmärkningar.
Arne Olsson 1918-2004 Lithography
Horizon in gold.
Monogram signed: AO
Numbered: 48/75
Image area dimensions: 32 x 24 cm
Dimensions including frame: 45 x 37 cm
Condition report: Minor pressure marks, No other remarks.
Estimate | 2,000 - 2,500 SEK |
Hammer Fee (inc. VAT) | 80 SEK |