10 Johan Lundgren 1920-1989 Olja på duk
Landskapsmotiv.
Signerad: J.Lundgren
Mått på duk: 64 x 47 cm
Mått inklusive ram: 67 x 51 cm
Konditionsrapport: Slitage på ram, Inga övriga anmärkningar.
Johan Lundgren 1920-1989 Oil on canvas
Landscape motifs.
Signed: J. Lundgren
Dimensions of canvas: 64 x 47 cm
Dimensions including frame: 67 x 51 cm
Condition report: Wear on frame, No other remarks.
Estimate | 4,000 - 5,000 SEK |
Hammer Fee (inc. VAT) | 80 SEK |