622 Omega Armbandsur 1950-tal
Mekaniskt urverk, Rostfritt stål, Swiss made, Band av brunt läder.
Klockan går vid enklare test.
Diametermått: 36 mm
Längd: 24 cm
Konditionsrapport: Mindre repor & bruksslitage, Inga övriga anmärkningar.
Omega Wristwatch 1950s
Mechanical movement, Stainless steel, Swiss made, Brown leather strap.
The clock runs on simpler tests.
Diameter measurement: 36 mm
Length: 24 cm
Condition report: Minor scratches & use wear, No other remarks.
Estimate | 3,000 - 3,500 SEK |
Hammer Fee (inc. VAT) | 80 SEK |