5 Malte Nyberg Tolf 1929-2013 Olja på duk
Abstrakt komposition.
Signerad: XII
Daterad: 1980
Mått på duk: 46 x 38 cm
Mått med ram: 55 x 47 cm
Konditionsrapport: Personlig dedikation, inga övriga anmärkningar
Malte Nyberg Tolf 1929-2013 Oil on canvas
Abstract composition.
Signed: XII
Dated: 1980
Dimensions of canvas: 46 x 38 cm
Dimensions with frame: 55 x 47 cm
Condition report: Personal dedication, no other remarks
Estimate | 5,000 - 6,000 SEK |
Hammer Fee (inc. VAT) | 80 SEK |