98 Antti Savela Färgserigrafi
Konstnär född: 1956
"Havsfärd"
Signerad med blyerts.
Numrerad: 140 / 175
Mått bildyta: 39 x 29 cm
Mått inklusive ram: 62 x 54 cm
Antti Savela Color serigraphy
Artist born: 1956
"sea voyage"
Signed with pencil.
Numbered: 140 / 175
Image area dimensions: 39 x 29 cm
Dimensions including frame: 62 x 54 cm
Condition report: No remarks
Estimate | 800 - 1,000 SEK |
Hammer Fee (inc. VAT) | 80 SEK |