531 Samling Barbie & Tillbehör Mattel 1900-tal
Samling bestående av 2st dockor varav den ena Ken och den andra Barbies bästa kompis Midge.
Varierande årtal.
Märkta: Mattel
Medföljer även övriga accessoarer & kläder enligt bild.
Höjd: 29-31 cm
Konditionsrapport: Mindre bruksslitage, Inga övriga anmärkningar.
Collection Barbie & Accessories Mattel 20th-century
Collection consisting of 2 dolls, one Ken and the other Barbie's best friend Midge.
Varying years.
Marked: Mattel
Also includes other accessories & clothes as shown.
Height: 29-31 cm
Condition report: Minor wear and tear, No other remarks.
Estimate | 1,500 - 2,000 SEK |
Hammer Fee (inc. VAT) | 80 SEK |