223 Patronhylsa Italien Mässing 1900-tal
Lorenz Brevettato Patronhylsa i mässing, "Tempini"
Höjd: 26 cm
Konditionsrapport: Mindre åldersbaserat slitage, mindre repor och bucklor, inga övriga anmärkningar
Cartridge Case Brass 20th century
Lorenz Brevettato Brass cartridge case, "Tempini"
Height: 25 cm
Condition report: Minor age-based wear, minor scratches and dents, no other remarks
Estimate | 800 - 1,000 SEK |
Hammer Fee (inc. VAT) | 80 SEK |