266 Soffbord glas & aluminium 2000-tal
Runt soffbord med två glastoppar i marmorerat och härdat glas
Ram och ben i svartlackad metall
Höjd: 45 cm
Diameter: 80 cm
Konditionsrapport: Mindre obetydligt slitage, inga övriga anmärkningar
Coffee table glass & aluminum 2000s
Round coffee table with two glass tops in marbled and tempered glass
Frame and legs in black lacquered metal
Height: 45 cm
Diameter: 80 cm
Condition report: Minor insignificant wear, no other remarks
Estimate | 800 - 1,000 SEK |
Hammer Fee (inc. VAT) | 80 SEK |