203 Canon filmkamera Super-8 514 XL-S Japan 1970-tal
Ljudfilmskamera Canon Canonsound 514XL-S
Hopfällbart grepp med AA-batterier,
Canon Zoom C-8, 9-45mm 1:1.4 Macro
Mjuk transportväska medföljer
Mått kamera: 22 x 14 x 9 cm
Konditionsrapport: Ej funktionstestad, bruksslitage, inga övriga anmärkningar
Canon film camera Super-8 514 XL-S Japan 1970s
Sound film camera Canon Canonsound 514XL-S
Foldable grip with AA batteries,
Soft transport bag included
Camera dimensions: 22 x 14 x 9 cm
Condition report: Not functionally tested, wear and tear, no other remarks
Estimate | 1,000 - 1,200 SEK |
Hammer Fee (inc. VAT) | 80 SEK |