603 Vrilslev Trä Allmoge 1900-tal
Snidad slev i trä.
Längd: 48 cm
Konditionsrapport: Mindre bruksslitage och repor, inga övriga anmärkningar
Burl Spoon Wood Folk Art 20th Century
Carved spoon in wood.
Length: 48 cm
Condition: Minor usage wear and scratches, no other remarks
Estimate | 800 - 1,000 SEK |
Hammer Fee (inc. VAT) | 80 SEK |