24 Johan Lundgren 1920-1989 Olja på pannå
Utsikt från Kunstnershuset, Lofoten ( Svolvaer Norge)
Signerad: Johan Lundgren
Mått på pannå: 95 x 73 cm
Mått inklusive ram: 98 x 77 cm
Konditionsrapport: Mindre färgsläpp, Slitage på ram, Inga övriga anmärkningar.
Johan Lundgren 1920-1989 Oil on panel
View from Kunstnershuset, Lofoten (Svolvaer Norway)
Signed: Johan Lundgren
Dimensions of panel: 95 x 73 cm
Dimensions including frame: 98 x 77 cm
Condition report: Minor color losses, Wear on frame, No other remarks.
Estimate | 7,000 - 8,000 SEK |
Hammer Fee (inc. VAT) | 80 SEK |