180 Kristina Nilsdotter Akryl på papper 1990
Konstnär född: 1966
"Försöksdjur"
Signerad: Kristina Nilsdotter
Daterad: 1990
Mått på bildyta: 100 x 74 cm
Mått inkl ram: 109 x 85 cm
Kristina Nilsdotter Acrylics on paper 1990
Artist born: 1966
"Laboratory animals"
Signed: Kristina Nilsdotter
Dated: 1990
Image area dimensions: 100 x 74 cm
Dimensions including frame: 109 x 85 cm
Condition report: No remarks
Estimate | 3,000 - 4,000 SEK |
Hammer Fee (inc. VAT) | 80 SEK |