455 Peter Ipsen Enke Vas Keramik 1900-tal
Vas i glaserad keramik.
Stämplad: PIE 384
Höjd: 12 cm
Konditionsrapport: Mindre repor och åldersbaserat slitage, inga övriga anmärkningar
Peter Ipsen Enke Vase Ceramic 20th Century
Vase made of glazed ceramic.
Stamped: PIE 384
Height: 12 cm
Condition: Minor scratches and age-based wear, no other remarks
Estimate | 800 - 1,000 SEK |
Hammer Fee (inc. VAT) | 80 SEK |