232 Trädgårdsurnor Gjutmassa 1900-tal (2 st.)
Ett par urnor i gjuten konstmassa.
Höjd: 35 cm
Konditionsrapport: Mindre bruksslitage, inga övriga anmärkningar
Garden Urns Cast pulp 20th Century (2 pcs)
A pair of flower pots in cast artificial pulp.
Height: 35 cm
Condition: Minor usage wear, no other remarks
Estimate | 1,500 - 2,000 SEK |
Hammer Fee (inc. VAT) | 80 SEK |