533 Monchichi Japan 1970-tal (4 st)
Kramdjur från Japanska Sekiguchi Co. Ltd
Tillverkade i plast och mjukstoppad plysch
Höjd: 10-37 cm
Konditionsrapport: Bruksslitage, märken, mindre skador, inga övriga anmärkningar
Monchichi Japan 1970s (4 pcs)
Stuffed animal from Japanese Sekiguchi Co. Ltd
Made of plastic and soft stuffed plush
Height: 10-37 cm
Condition report: Use wear, marks, minor damage, no other remarks
Estimate | 800 - 1,000 SEK |
Hammer Fee (inc. VAT) | 80 SEK |