191 Bertil Ågren 1930-1995 Emaljmålning
"I berget"
Signerad: Bertil Ågren
Daterad: 1974
Mått: 35 x 25 cm
Bertil Ågren 1930-1995 Enamel painting
"In the Mountain"
Signed: Bertil Ågren
Dated: 1974
Dimensions: 35 x 25 cm
Condition report: No remarks
Estimate | 1,000 - 1,200 SEK |
Hammer Fee (inc. VAT) | 80 SEK |