617 Björnspjut 1907
Tillverkad av läder, trä, silver & metall.
Monogramsignerad: CABL
Daterad: 1907
Längd: 197 cm
Konditionsrapport: Märken & åldersbaserat slitage, Personligt inristat personnummer, Inga övriga anmärkningar.
Bear Spear 1907
Made of leather, wood, silver & metal.
Monogram signed: CABL
Dated: 1907
Length: 197 cm
Condition report: Marks & age-based wear, Personal engraved social security number, No other remarks.
Estimate | 5,000 - 6,000 SEK |
Hammer Fee (inc. VAT) | 80 SEK |