25 Lisbeth Lindqvist Forsberg Olja på duk
Konstnär född: 1930
Abstrakt komposition
Ej signerad
Mått på duk: 68 x 67 cm
Mått med ram: 71 x 70 cm
Konditionsrapport: Slitage på ram, inga övriga anmärkningar
Lisbeth Lindqvist Forsberg Oil on canvas
Artist born: 1930
Abstract composition
Not signed
Dimensions of canvas: 68 x 67 cm
Dimensions with frame: 71 x 70 cm
Condition report: Wear on frame, no other remarks
Estimate | 1,000 - 1,200 SEK |
Hammer Fee (inc. VAT) | 80 SEK |