41 Oidentifierad konstnär Olja på duk
"Paris" 1899
Målning av naken kvinna
Mått på duk: 81 x 45 cm
Mått inkl ram: 96 x 60 cm
Konditionsrapport: Mindre åldersbaserat slitage, mindre dukskada/hål, inga övriga anmärkningar
Unidentified artist Oil on canvas
"Paris" 1899
Painting of naked woman
Dimensions of canvas: 81 x 45 cm
Dimensions including frame: 96 x 60 cm
Condition report: Minor age-based wear, minor canvas damage/holes, no other remarks
Estimate | 1,200 - 1,500 SEK |
Hammer Fee (inc. VAT) | 80 SEK |