14 Lars Lerin Akvarell på papper
"Höst, Abisko"
Signerad: LLerin
Daterad: 1986
Mått på papper: 28 x 18 cm
"Autumn, Abisko"
Signed: LLerin
Dated: 1986
Dimensions of paper: 28 x 18 cm
Condition report: No remarks
Estimate | 25,000 - 30,000 SEK |
Hammer Fee (inc. VAT) | 80 SEK |