17 Lars Lerin Akvarell på papper
"Gullholmen, kväll"
Signerad: Lars Lerin
Daterad: 2016
Omnämnd i boken "Pojkarna på sommarön"
Mått på papper: 53 x 38 cm
"Gullholmen, evening"
Dated: 2016
Mentioned in the book "Pojkarna på sommarön"
Dimensions of paper: 53 x 38 cm
Condition report: No remarks
Estimate | 60,000 - 80,000 SEK |
Hammer Fee (inc. VAT) | 80 SEK |