71 Lars Lerin Akvarell på papper
"Diorama"
Signerad: Lars Lerin
Mått på papper: 105 x 76 cm
"Diorama"
Dimensions of paper: 105 x 76 cm
Condition report: No remarks
Estimate | 70,000 - 80,000 SEK |
Hammer Fee (inc. VAT) | 80 SEK |