83 Lars Lerin Akvarell på papper
"Gamla Böcker"
Signerad: Lars Lerin
Daterad: 2009
Mått bildyta: 32 x 25,5 cm
Mått inklusive ram: 36 x 30 cm
Konditionsrapport: Slitage på ram, Inga övriga anmärkningar.
"Old Books"
Dated: 2009
Image area dimensions: 32 x 25.5 cm
Dimensions including frame: 36 x 30 cm
Condition report: Wear on frame, No other remarks.
Estimate | 40,000 - 50,000 SEK |
Hammer Fee (inc. VAT) | 80 SEK |