97 Lars Lerin Akvarell på papper
"Potatislådor, Gräs"
Signerad: Lars Lerin
Daterad: 2016
Omnämnd i boken "Råskinn" ISBN: 9789100175979
Mått på papper: 152 x 102 cm
"Potato Boxes, Grass"
Dated: 2016
Mentioned in the book "Råskinn" ISBN: 9789100175979
Dimensions of paper: 152 x 102 cm
Condition report: No remarks
Estimate | 150,000 - 200,000 SEK |
Hammer Fee (inc. VAT) | 80 SEK |