24 Lars Lerin Akvarell på papper
Lars Lerin Akvarell på papper
"Gårdsplan"
Signerad: Lars Lerin
Daterad: 2012
Mått på papper: 150,5 x 102 cm
"Farm Plan"
Dated: 2012
Dimensions of paper: 150,5 x 102 cm
Condition report: No remarks
Estimate | 200,000 - 250,000 SEK |
Hammer Fee (inc. VAT) | 80 SEK |