523 Sandaletter Versace Italien 1900-tal
Två par klackskor från versace i crèmefärgat och vitt skinn med elastiska remmar och bärnstensfärgade klackar Storlek enligt märkning: 37 Förvaringspåsar medföljer
Konditionsrapport: Mindre bruksslitage, inga övriga anmärkningar
Sandals Versace Italy 20th century
Two pairs of pumps from Versace in cream and white leather with elastic straps and amber heels
Size according to label: 37
Storage bags included
Condition report: Minor wear and tear, no other remarks
Estimate | 1,500 - 2,000 SEK |
Hammer Fee (inc. VAT) | 80 SEK |