524 Klackskor Gucci Italien 1900-tal
Två par skor från Gucci i svart mocka, det ena paret med spänne
Storlek enligt märkning: 38
Konditionsrapport: Mindre bruksslitage, trasigt rem på en sko, inga övriga anmärkningar
Heeled shoes Gucci Italy 20th century
Two pairs of shoes from Gucci in black suede, one pair with buckle
Size according to label: 38
Condition report: Minor use wear, broken strap on one shoe, no other remarks
Estimate | 1,000 - 1,200 SEK |
Hammer Fee (inc. VAT) | 80 SEK |