271 Serveringsvagn Glas & rotting 1900-talets mitt
Drinkvagn / serveringsvagn på hjul med stomme i bambu och rotting
Toppskiva i glas med underliggande förvaringsplan samt tidningsställ
Höjd: 84 cm
Bredd: 45 cm
Längd: 60 cm
Konditionsrapport: Bruksslitage, märken och repor, partier med lösa rottingband, inga övriga anmärkningar
Serving trolley Glass & rattan mid-20th century
Drink trolley / serving trolley on wheels with bamboo and rattan frame
Glass top with underlying storage plan and magazine rack
Height: 84 cm
Width: 45 cm
Length: 60 cm
Condition report: Use wear, marks and scratches, parts with loose rattan straps, no other remarks
Estimate | 1,000 - 1,200 SEK |
Hammer Fee (inc. VAT) | 80 SEK |