541 Björkrötter för slöjd 2000-tal
Färdigarbetade rötter för rotslöjd
Varierande tjocklek
Volym: ca 34 dm3
Birch roots for root work 2000s
Pre-made roots for root craft
Varying thickness
Volume: about 34
Condition report: No remarks
Estimate | 800 - 1,000 SEK |
Hammer Fee (inc. VAT) | 80 SEK |