55 Gideon Eriksson 1915-1996 Olja på Pannå
Motiv av äng med blommor
Signerad: Gideon Eriksson
Daterad: 1993
Mått på pannå: 52 x 47 cm
Mått inkl ram: 54 48,5 cm
Gideon Eriksson 1915-1996 Oil on Pannå
Motif of meadow with flowers
Signed: Gideon Eriksson
Dated: 1993
Dimensions of panel: 52 x 47 cm
Dimensions including frame: 54 48.5 cm
Condition report: No remarks
Estimate | 2,000 - 2,500 SEK |
Hammer Fee (inc. VAT) | 80 SEK |