60 Anna Kristensen Färglitografi
Konstnär född: 1956
"Slottet"
Signerad: Anna Kristensen
Numrerad: 47/200
Mått bildyta: 65 x 51 cm
Mått inklusive ram: 85 x 65 cm
Anna Kristensen Color lithography
Artist born: 1956
"The Castle"
Signed: Anna Kristensen
Numbered: 47/200
Image area dimensions: 65 x 51 cm
Dimensions including frame: 85 x 65 cm
Condition report: No remarks
Estimate | 1,000 - 1,200 SEK |
Hammer Fee (inc. VAT) | 80 SEK |