5 Arne Olsson 1918-2004 Akryl på duk
Landskapsmotiv
Monogramsignerad: AO
Mått på duk: 113 x 86 cm
Mått inkl ram: 115 x 88 cm
Konditionsrapport: Smärre slitage, inga övriga anmärkningar
Arne Olsson 1918-2004 Acrylic on canvas
Landscape motifs
Monogram signed: AO
Dimensions of canvas: 113 x 86 cm
Dimensions including frame: 115 x 88 cm
Condition report: Minor wear, no other remarks
Estimate | 6,000 - 8,000 SEK |
Hammer Fee (inc. VAT) | 80 SEK |