241 Matta "Rölakan" 253x204 1900-tal
Röllakansmatta tillverkad i ull med symmetrisk mönstring i fem färgställningar
Signerad: MÅ
Mått: 253 x 204 cm
Carpet "Rölakan" 253x204 20th century
Flat weave carpe made of wool with symmetrical patterning in five colors
Signed: MÅ
Dimensions: 253 x 204 cm
Estimate | 3,000 - 4,000 SEK |
Hammer Fee (inc. VAT) | 80 SEK |