338 Golvlampa "1747" Belid Varberg 2000-tal
Golvlampa modell 1747 tillverkad av metall med gjuten fotplatta och dragströmbrytare
Pulverlackerad stomme och skärm i vitt
Märkt undertill:
Höjd:
Konditionsrapport: Mindre bruksslitage, fungerar vid test, inga övriga anmärkningar
Floor lamp "1747" Belid Varberg 2000s
Floor lamp model 1747 made of metal with cast base plate and pull switch
Powder-coated frame and screen in white
Marked below:
Height:
Condition report: Minor wear and tear, works when tested, no other remarks
Estimate | 800 - 1,000 SEK |
Hammer Fee (inc. VAT) | 80 SEK |